Косметологія


Пілінги

Пілінг - це процедура видалення відмерлих клітин шкіряного покриву за допомогою спеціального засобу. В результаті шкіра обличчя стає молодшою, красивішою, набуває рівного та гладкого тону.
   Не кожна жінка може похвалитися ідеальним станом шкіри обличчя. Шкіра - частина людського організму, на яку на жаль, стрімко і негативно впливають сонячні промені, вихлопні гази і пил. До того ж на її зовнішній вигляд мають вплив і внутрішні захворювання організму.
   В основному пілінг проводять на обличчі, руках, в зоні декольте, області шиї.
   Відмирання клітин шкіряного покрову людського організму відбувається приблизно раз на місяць. Якщо не боротися з відмерлими клітинами, вони можуть забивати пори шкіри. В результаті цього здатність шкіряного покрову вбирати кисень і поживні елементи значно знижується, і відповідно позначиться на його загальному стані. Природній процес зволоження теж порушується. У підсумку на шкірі згодом з'являються прищі, зморшки, рубці і пігментні плями.
   Пілінг відмінно справиться з усіма ці проблемами. Основна його дія спрямована на відновлення зруйнованого верхнього шару епідермісу. В результаті відбувається його оновлення, активне відлущування, утворюється товстий шар мертвих клітин, аж до шару, що складається з молодих клітин. Особливий результат помітний в тому випадку, якщо він проводиться в спеціалізованому косметологічному салоні або клініці. Ті жінки, які жодного разу в своєму житті не застосовували подібні заходи, повинні знати, для чого потрібна ця чарівна процедура. Пілінг - процес, завдяки якому здійснюється успішне відлущування відмерлих клітин шкіри обличчя і тіла. Ця процедура допомагає активізувати дуже важливі для шкіряного покрову обмінні процеси, відбувається регенерація клітин, приходить в норму загальний стан шкіри. Оздоровлення шкіри відбувається на очах. Завдяки пілінгу синтезуються такі необхідні для шкіри речовини, як колаген та еластин. Саме ці речовини у відповіді за пружність і еластичність шкіри. Пілінг в кілька разів підвищує здатність шкіри вбирати в себе в повноцінному режимі достатню кількість кисню, вологи і корисних речовин. Тому після проведеної процедури рекомендується застосування різних поживних масок та обгортань.
   Варто відзначити і кілька інших позитивних моментів, які допомагає домогтися процедура пілінгу:
• відмінне відбілювання шкіряного покрову обличчя
• значне зменшення пігментації;
• усунення явно вираженого почервоніння.
Пілінг допомогає боротися з розширеними порами на обличчі. Як відомо, розширені пори - це гарантоване забруднення пір шкіри особи і тіла, що обов'язково призводить до виникнення ненависних прищів і вугрів. А ось завдяки пілінгу верхній шар закупорених пір очищається, і запалення не виникає.