«ДіОНА»- це сучасна стоматологічна клініка і центр косметології в Солом'янському районі. Досвідчені лікарі, сучасне обладнання, уважний і індивідуальний підхід до пацієнтів - тут є все для якісної і комфортної допомоги.

Фахівці клініки «ДіОНА» працюють для того, щоб їх клієнти жили з посмішкою. Лікарі лікують без болю, комплексно піклуються про красу зубів, проводять ранню діагностику та профілактику проблем. Крім того, в клініці веде прийом косметолог, який знає, який догляд потрібен різним типам шкіри, щоб зберегти молодість і красу на довгі роки.

Клінікою керує стоматолог-хірург вищої категорії зі стажем роботи понад 20 років - Ганна Олександрівна Мельник. Лікар регулярно підвищує свою кваліфікацію на конференціях і майстер-класах, які проходять в Україні та інших країнах.

Ганна Олександрівна Мельник є чинним членом академій пародонтології української UAP та міжнародної IAP. Крім того, лікар є кваліфікованим і досвідченим косметологом.

Освіта і досвід роботи

1996 рік - закінчила НМУ ім. Богомольця;
1996-2001 роки - лікар-стоматолог в студентській поліклініці в Києві;
З 2002 року, з моменту створення клініки, керівник клініки.

У нас працюють уважні лікарі, кожен з яких, має стаж понад 20 років. Всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію.

Матеріали та обладнання

Стоматологи і косметологи працюють тільки з матеріалами закордонного виробництва, які мають сертифікати і користуються довірою у всьому світі. Кабінети оснащені сучасними апаратами для проведення якісного лікування.

Економія часу

Лікарі приймають по запису, тому в клініці «ДіОНА» не буває черг і не потрібно довго чекати лікаря біля кабінету.

Звертаємо на Вашу увагу, що обов'язкова консультація фахівця. Рекламовані медичні послуги можуть мати протипоказання і побічні реакції.

Мельник Ганна Олександрівна