ГоловнаПро насНовиниПрайсКонтакти

 

 

ua  ru

 

 

Кабинет

Кабинет

 

 

 

 

 

Шановний пацієнт!

 

«ДіОНА» - це сучасна стоматологічна клініка і центр косметології в Солом'янському районі. Досвідчені лікарі, сучасне обладнання, уважний і індивідуальний підхід до пацієнтів - тут є все для якісної і комфортної допомоги.

            Фахівці клініки «ДіОНА» працюють для того, щоб їх клієнти жили з посмішкою. Лікарі лікують без болю, комплексно піклуються про красу зубів, проводять ранню діагностику та профілактику проблем. Крім того, в клініці веде прийом косметолог, який знає, який догляд потрібен різним типам шкіри, щоб зберегти молодість і красу на довгі роки.

            Стоматологічні послуги

            Терапія. Досвідчений лікар без болю і дискомфорту вилікує карієс, проведе герметизацію фісур, запломбує канали, зробить реставрацію і запропонує інші види лікування.

            Ортопедія. У клініці встановлюють усі сучасні види коронок: суцільнолиті, металокерамічні, керамічні Cercon і Empress, ін. Також лікар підбирає і встановлює знімні і незнімні протези, вініри, виконає ремонт і надасть іншу допомогу.

            Пародонтологія. В клініці «ДіОНА» ефективно лікують хвороби ясен. Прийом ведуть діючі члени Міжнародної та Української асоціації пародонтології.

            Хірургія. Лікар швидко та без болю проведе видалення будь-якої складності, кюретаж, розтин абсцесу, резекцію капюшона та інші види лікування.

            Естетика і профілактика. Очистити зуби від нальоту, повернути білизну посмішки і захистити емаль за допомогою фторування - все це можна зробити в клініці«ДіОНА».

            Прицільний знімок. Рентгенографія проводиться безпосередньо в клініці.

            Косметологія

            У клініці можна пройти глибоку ревіталізацію препаратами Аquashine на основі гіалуронової кислоти та вітамінів, а також вибрати інші процедури для омолодження, харчування та турботи про шкіру обличчя.

            Клінікою керує стоматолог-хірург вищої категорії зі стажем роботи понад 20 років - Ганна Олександрівна Мельник. Лікар регулярно підвищує свою кваліфікацію на конференціях і майстер-класах, які проходять в Україні та інших країнах.

            Ганна Олександрівна є чинним членом академій пародонтології  української UAP та міжнародної IAP.

Крім того, лікар є кваліфікованим і досвідченим косметологом.

            Освіта і досвід роботи:

           

            1996 рік - закінчила НМУ ім. Богомольця

            1996-2001 роки - лікар-стоматолог в студентській поліклініці в Києві;

            З 2002 року, з моменту створення клініки, керівник клініки.

           

            У нас працюють уважні лікарі, кожен з яких допомагає пацієнтам більше 20 років. Всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію.

            Матеріали та обладнання

            Стоматологи і косметологи працюють тільки з матеріалами закордонного виробництва, які мають сертифікати і користуються довірою у всьому світі. Кабінети оснащені сучасними апаратами для проведення якісного лікування.

            Економія часу

            Лікарі приймають по запису, тому в клініці «ДіОНА» не буває черг і не потрібно довго чекати лікаря біля кабінету.

            Звертаємо вашу увагу, що обов'язкова консультація фахівця: рекламовані медичні послуги можуть мати протипоказання і побічні реакції.

 

Понеділок - п‘ятниця

з 9-00 за записом

Субота

Вихідний

Неділя

Вихідний

 

 

 

 

 

счетчик посетителей сайта
sexy blonde russian brides looking for real love male order brides russia